Crystal Serisi fotoğraf kağıdına parlak baskılar için burayı tıklayabilirsin.

birmucize.com logosu, ismi ve markası 2008 yılında kurulan Arel Görsel Tanıtım ve Matbaacılık San. ve Tic. Ltd. Şti.'ne ait tescilli markadır.

Zaman ve teknoloji baş döndürücü bir hızla gelişmeye devam ederken, bu hıza bireysel olarak bile ayak uydurmakta zorlanıyoruz. Elimizdeki telefonlar ve gelişmiş yazılımlar sayesinde hepimiz bir fotoğrafçı ya da foto muhabir edasıyla fotoğraflar çekiyoruz ve çok da eğleniyoruz.

Peki ya sonra?

Ya telefonda ya da PC'mizde unutulup gidiyor. Herhangi bir sosyal medya platformunda paylaşmışsak ne ala! Ama ne kadar eskiye giderek paylaşımlarımıza tekrar bakıyoruz?

İşte sevdiklerimizle birlikte her anı birmucize dedirten hayatımızın o anlarını ve anıları dijital ortamlarda ve ya sosyal medya paylaşımlarımızın bir köşesinde ilgisiz bırakmak yerine bastırmanızı öneriyoruz. Tıpkı bir zamanlar büyüklerimizin yaptığı gibi. Ama bügünün en iyi baskı teknolojileri kullanılarak.

Senin için farklı temalarda farklı ürünler hazırladık. telefonun, bilgisayarın ya da facebook ve instagram üzerinde paylaştığın fotoğraflarınla bu ürünleri sipariş verebileceksin. O anların ve paylaştığın kişilerin senin için ne kadar önemli olduğunu biliyor ve ürünlerimizi hazırlarken bunu aklımızdan hiç çıkarmıyoruz.

Ürünlerimiz senin ve sevdiklerinin anılarından kesitlerle oluştuğuna göre muhteşem bir hediye fikri olacaktır. Özel günleri beklemene gerek yok. Onlar bizim mucizelerimiz olduğuna göre zaten yeterince özeller.

Sen sipariş verene kadar maalesef hiç bir ürün hazır olmuyor. Bütün sistem senin bir kare fotoğraf çekmenle başlıyor aslında. Siparişinle birlikte ürünlerin hazırlanmaya başlar bu yüzden de bize 2 ile 3 iş günü arasında süre vermeni istiyoruz. Bu sırada alanında deneyimli ustalarımız gerekli özeni göstermek için ve her ürünü tek tek kontrol etmek için yeterli zamanı kazanmış olacak.

Bütün aşamalar tamamlandıktan sonra siparişlerini adrese teslim kargo ile ulaştırıyoruz.


Copyright © 2020 - Birmucize.com - Tüm hakları saklıdır.

Arel Görsel Tanıtım ve Matbaacılık San. ve Tic. Ltd. Şti.
Zübeyde Hanım Mah. Sebze Bahçeleri Cd. 95/10, Altındağ / ANKARA
[email protected]

Ana Sayfa Kategoriler Sepet 0 Bildirimler 0 WHATSAPP